20 Feb 2022

Przygotuj się na wiosnę – porządki w komodzie z bielizną

Pogoda za oknem sprawia, że coraz częściej wybiegamy myślami w stronę wiosny. Warto zatem odpowiednio wcześniej przygotować się na jej nadejście, a to oznacza, że czekają nas porządki w garderobie. Te najlepiej zacząć od komody z bielizną!

Mimo iż bielizna damska to zdecydowanie najmniej widoczny element naszego ubioru, to cechuje się taką samą sezonowością, jak inne części garderoby. Jak zabrać się za wiosenne porządki w komodzie z bielizną? Oto kilka sprawdzonych pomysłów:

Postaw na dobrze dopasowaną bieliznę

Wiosna to czas, w którym nareszcie będziemy mogły postawić na stylizacje odsłaniające więcej niż tylko szyję i dłonie. Koniec noszenia dużych swetrów i grubych kurtek oznacza nie tylko więcej możliwości, ale też większe wymagania co do samej bielizny. Majtki i biustonosze muszą być dopasowane nie tylko do naszej odzieży, ale i do ciała, a to jak dobrze wiemy, po zimie często potrafi zyskać w magiczny sposób kilka niechcianych centymetrów. 

W doborze odpowiednich kompletów bielizny z pewnością pomogą nasze wcześniejsze wpisy, a w pierwszej kolejności:

Seksowna wiosenna bielizna

Mimo iż w wiosennych stylizacjach raczej nie stawiamy na widoczną bieliznę, to nie do przecenienia jest sam sposób, w jaki działa ona na nasze zmysły. Dobrze dopasowana seksowna bielizna to sprawdzony sposób na poprawę humoru, samooceny i pewności siebie! 

Dlatego właśnie wiosenne porządki powinnyśmy zacząć pozbycia się wysłużonych już kompletów i postawić na nowe zestawy, które zadziałają na nas niczym magiczny talizman!

Co wybrać? W naszej ocenie z wiosną najbardziej kojarzą się niezwykle lekkie i zmysłowe braletki – zwłaszcza te z obniżonym dołem.

Przygotuj się na wiosnę – porządki w komodzie z bielizną

Wskocz w body!

W zeszłym sezonie damskie body było prawdziwym hitem i nic nie wskazuje, aby coś miało zmienić się w tej kwestii. Koronkowe body to wyjątkowo zmysłowa i uniwersalna propozycja, która niczym kameleon, odnajduje się praktycznie we wszystkich zastosowaniach – od noszenia na co dzień, przez romantyczne randki, aż po pełne miłosnych uniesień wieczory.

Jakie kupić body na wiosnę? Oto kilka naszych ulubionych opcji:

Przygotuj się na wiosnę – porządki w komodzie z bielizną

Bielizna nocna na wiosnę

Nadejście cieplejszych dni i nocy to także sygnał do pożegnania się z ciepłymi piżamami i postawienie na coś znacznie bardziej przewiewnego, a przy tym seksownego. Co wybrać?

Delikatna koszula nocna

W naszej ocenie najlepiej sprawdzą się tutaj delikatne koszule nocne osłaniające ciało przed delikatnym chłodem, ale też kuszące wyjątkowo seksownymi krojami. 

Przygotuj się na wiosnę – porządki w komodzie z bielizną

Wiosenna piżama w kwiaty

Zdecydowanie lepiej czujesz się w piżamach? Tutaj też nie brakuje zmysłowych propozycji! Jedną z naszych ulubionych jest piżama z topem i szortami w kwiaty. Do wyboru mamy tutaj trzy wersje kolorystyczne, które każda z nas dopasuje do swojego gustu.

Przygotuj się na wiosnę – porządki w komodzie z bielizną

Polecane