23 Oct 2021

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień namiętności w sypialni

Dla wielu z nas bielizna ma być niczym druga skóra – niezauważalna i maksymalnie komfortowa. Jednak w przypadku elementów garderoby mających podkręcić temperaturę w sypialni, należy zwrócić uwagę także na jej prezencję. Na co postawić, aby zaskoczyć partnera i poczuć się pięknie oraz seksownie? Dziś przedstawimy propozycje, które pozwolą rozpalić ogień namiętności w każdej sypialni!

Co kupić, aby podkręcić temperaturę w sypialni?

Bielizna nocna daje nam praktycznie nieograniczone możliwości. Dzięki temu każda z nas dopasuje komplet oraz dodatki do swojego charakteru, stylu oraz figury. Co naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej? Oto kilka niezawodnych propozycji:

Nocne komplety bielizny

Pierwsza i najpopularniejsza opcja, to oczywiście komplet zmysłowej bielizny nocnej. Tutaj królują wszechobecne koronki – kobiety je uwielbiają, a mężczyźni za nimi szaleją. Gdy mówimy o bieliźnie, która ma podnieść temperaturę podczas romantycznego wieczoru we dwoje, z pewnością najlepszym wyborem będą trzyczęściowe komplety bielizny damskiej. Taki zestaw koronkowego biustonosza i majtek zawiera także zmysłowy pas do pończoch.

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień

Koronkowe body

Damskie body to zdecydowanie jeden z największych hitów bieliźniarski ostatnich miesięcy. Nas to absolutnie nie dziwi, gdyż body to rodzaj bielizny, który nie tylko pozwala się nam poczuć niezwykle seksownie, ale też świetnie modeluje nasze ciało i ukrywa ewentualne niedoskonałości. Jakie body wybrać? W pierwszej kolejności polecamy koronkowe body – na przykład body z odkrytymi plecami.

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień
Bodystocking

Idziemy o krok dalej, gdyż bodystocking wykracza poza to, co traktujemy jako klasyczną bieliznę i pozwala nam wkroczyć do świata bielizny erotycznej. Zgodnie z anglojęzyczną nazwą bodystocking należy traktować jako pończochę na całe ciało, która pięknie opina nasze ciało i podkreśla jego atuty. Do wyboru mamy modele wykonane z pełnych lub prześwitujących materiałów, a także z siateczek oraz lateksu. Na początek przygody z tego typu bielizną erotyczną polecamy między innymi koronkowe bodystocking.

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień

Harnessy

Harnessy to w tłumaczeniu na język polski po prostu uprząż. W świecie bielizny mówimy tak o skórzanych paskach mających pełnić funkcję ozdobną – między innymi w sypialni. Jakie harnessy kupić? Gdy chcemy wybrać model, który podkręci atmosferę w sypialni, warto wziąć pod uwagę:

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień

Naklejki na sutki

Kończymy najmniejszym elementem, który mimo niewielkich rozmiarów, potrafi rozpalić wyobraźnię partnera. Naklejki na sutki dostępne są w przeróżnych kształtach oraz rozmiarach, a ich zadaniem jest zakrycie sutków, ale przy tym zwrócenie uwagi partnera na nasze piersi. Co wybrać? W sypialni świetnie sprawdzą się na przykład naklejki zakrywające sutki w koronkę oraz naklejki w kształcie „x”.

Seksowna bielizna i erotyczne dodatki, które rozpalą ogień

 

Polecane