29 Feb 2020

Majtki z wysokim stanem, czy masz już takie w swojej szafie?

Majtki z wysokim stanem są wygodne, ukrywają niedoskonałości oraz mogą być niezwykle zmysłowe i kobiece. Dawniej kojarzono je z „babciną bielizną”, a dziś wybierane są przez coraz większą liczbę kobiet. Chcesz wiedzieć, w czym tkwi sekret majtek z wysokim stanem? Jakie modele są najpopularniejsze wśród naszych klientek? Kiedy warto je założyć i do czego będą pasować najlepiej? Zapraszamy na nasz krótki przewodnik o bieliźnie, którą powinnaś mieć w swojej szafie.

 

Dlaczego warto kupić majtki z wysokim stanem?

  

Majtki z wysokim stanem, czyli figi lub stringi, które sięgają do okolicy pępka, pięknie wyszczuplają sylwetkę i sprawiają, że fałdki na brzuchu są zdecydowanie mniej widoczne. Pozwalają ukryć boczki i najczęściej dodatkowo korygują pośladki. Bielizna tego typu optycznie modeluje ciało, dzięki czemu wyglądasz zgrabnie i atrakcyjnie. To jednak nie wszystko. Obecnie modele z wysokim stanem są bardzo modne i można je nosić nie zważając na sylwetkę. Szczupłe kobiety bardzo często wybierają ten model ze względu na wysokie walory estetyczne.

 

koronkowe majtki z wysokim stanem

Na zdjęciu: Komplet Bielizny Koronkowej

 

Do czego pasują majtki z wysokim stanem?

 

Na pewno dobrym rozwiązaniem jest łączenie majtek z wysokim stanem z ubraniami o podobnym kroju, które także w ostatnich latach są bardzo modne. Musisz pamiętać, że ołówkowe spódnice oraz wszystkie modele spodni z wysokim stanem z jednej strony mogą doskonale wydłużać nogi, a z drugiej niestety delikatnie podkreślać krągły brzuszek. Aby uniknąć tego efektu, warto wybierać bieliznę, która będzie subtelnie go spłaszczać. 

  

Czy majtki z wysokim stanem mogą być atrakcyjne?

 

Myślisz, że majtki z wysokim stanem są mało atrakcyjne? Nic bardziej mylnego. Bielizna tego typu może być w 100% zmysłowa i seksowna. Co więcej, wygląda dobrze zarówno u szczupłych kobiet, jak i tych, które są bardziej przy kości. Pasują każdemu i sprawdzają się praktycznie w każdej sytuacji. Ich zmysłowość jest zależna od kroju i materiału, które wybierzemy. W naszym sklepie znajdziesz majtki z wysokim stanem, które są wykonane z koronki, satyny i innych kobiecych materiałów.

 

Na zdjęciu: Komplet Bielizny Koronkowej

 

Majtki z wysokim stanem i majtki wyszczuplające, czy to jest to samo?

 

Zastanawiasz się, czy majtki z wysokim stanem są tym samym, co majtki wyszczuplające? Niekoniecznie. Bielizna wyszczuplająca często jest stworzona z bardziej elastycznego materiału, która mocno modeluje ciało. Zazwyczaj stan majtek wyszczuplających jest też o wiele wyższy i może sięgać nawet pod sam biust.

Majtki z wysokim stanem są niższe i bardziej atrakcyjne wizualnie – zazwyczaj są wykonane z koronki lub delikatniejszych materiałów. Ich celem nie jest mocne wyszczuplenie sylwetki – ta cecha jest jedynie ich dodatkowym atutem.

 

Na zdjęciu: Wysokie Majtki Wyszczuplające Z Siateczką

 

 

Najpopularniejsze modele majtek z wysokim stanem

 

Chcesz wiedzieć jakie modele majtek z wysokim stanem będą najpopularniejsze w 2020 roku? Wśród naszych klientek obecnie króluje fason wykonany z koronek i wstążek. Jest to model bardzo zmysłowy i seksowny – z pewnością daleko mu do modeli tylko funkcjonalnych i wygodnych, kojarzonych z bielizną dla starszych osób.  

 

zmysłowe majtki z wysokim stanem

Na zdjęciu: Koronkowe Majtki Z Wysokim Stanem

 

Drugim bardzo popularnym modelem w naszym sklepie są stringi z wysokim stanem w postaci ozdobnych pasów. Taki fason optycznie wyszczupla sylwetkę i wygląda naprawdę zjawiskowo.

 

majtki z wysokim stanem - stringi

Na zdjęciu: Wysokie Stringi Z Ozdobnymi Paskami

 

Oczywiście oprócz bardzo zmysłowych fasonów, równie wiele kobiet sięga po fasony funkcjonalne – bezszwowe, które z jednej strony są bardzo wygodne, a z drugiej delikatnie korygują sylwetkę.

bezszwowe majtki z wysokim stanem

Na zdjęciu: Majtki Bezszwowe Z Podwyższonym Stanem

 

Koniecznie daj nam znać, czy posiadasz w swojej szafie bieliznę z wysokim stanem. Co myślisz o tego typu majtkach? Czy są Twoim zdaniem atrakcyjne, czy jedynie funkcjonalne? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii.

Polecane