28 Feb 2022

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Wiosenna garderoba to nie tylko codzienna odzież i bielizna, ale także strój, w który wskakujemy podczas wszelkich aktywności fizycznych. Tutaj oczywiście jednym z podstawowych elementów sportowego zestawu będą legginsy damskie. To właśnie one zapewniają nam maksymalny komfort podczas ruchu, a przy tym pięknie modelują nasze nogi i pośladki. Jakie sportowe legginsy wybrać na wiosnę 2022? Dziś podpowiemy, na co postawić i przedstawimy nasze ulubione propozycje.

Sportowe legginsy na wiosnę

Legginsy w praktyce okazują się niezwykle uniwersalną opcją. Stawiamy na nie podczas wycieczek, długi spacerów, a wiele z nas nosi je po prostu w domu. Warto jednak pamiętać, że tworzone są one przede wszystkim z myślą o aktywności fizycznej, kiedy to ich bezszwowy krój zapewnia nam pełen zakres ruchu i nie powoduje żadnych obtarć. Oczywiście nie bez znaczenia jest to, jak w nich wyglądają nasze nogi i pośladki!

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Jakie wybrać legginsy na wiosnę?

  • Rozmiar – Pierwszą kwestią podczas zamawiania legginsów będzie oczywiście dobór odpowiedniego rozmiaru. To ważne, gdyż sportowe legginsy damskie nie mogą być ani zbyt luźne, ani za duże. Tylko wtedy zapewnią nam najwyższy poziom komfortu, a przy tym wymodelują nasze kształty.
  • Długość – Legginsy damskie najczęściej dostępne są w wersjach do kostek lub ¾, czyli sięgające do połowy łydki. Wiosną dużo lepszym rozwiązaniem będą długie legginsy, które lepiej chronią przed ewentualnym chłodem.
  • Dodatkowa wentylacja – Warto zauważyć, że wiele modeli posiada wbudowane elementy z siateczki mającej ułatwiać cyrkulację powietrza. Takie opcje jednak lepiej zostawić na lato, a wiosną postawić na legginsy w pełni zabudowane.

Legginsy na wiosnę – nasze propozycje

Damskie legginsy z motywem kwiatów

Skoro piszemy dziś o legginsach na wiosnę, oczywiście pierwszymi z naszych propozycji będą legginsy w kwiaty. Co jak co, ale pierwsze ciepłe dni po długiej zimie to idealna okazja do tego, aby wprowadzić do naszej garderoby odrobinę kolorowej radości. Tutaj mamy dla Was dwie propozycje, które zachwycają tylko wygodą oraz pięknymi wzorami.

Sportowe legginsy w kwiaty

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Sportowe legginsy z motywem kwiatów

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Kolorowe legginsy sportowe

Wzory w kwiaty to natomiast nie jest jedyna opcja. Charakterystyczny rodzaj materiału stosowany w legginsach daje producentom ogromne możliwości pod kątem tworzenia niepowtarzalnych nadruków. Nie brakuje tutaj motywów komiksowych, kolorowych mozaik, czy bardziej eleganckich propozycji ze złotymi ozdobami.

Legginsy sportowe w kolorowe wzory

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Komiksowe legginsy sportowe

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Damskie legginsy z efektem ombre

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Legginsy sportowe z efektem push up

Wspominałyśmy już o tym, że sportowe legginsy świetnie modelują nasze nogi i pośladki. Jednak, gdy to dla Ciebie najważniejszy z aspektów, w pierwszej kolejności powinnaś wziąć pod uwagę legginsy z efektem push up. Takie modele zostały stworzone właśnie po to, aby unieść i podkreślić nasze pośladki, a wyższy stan idealnie wymodeluje okolice brzucha.

Jakie wybrać legginsy na wiosnę 2022?

Polecane