26 Jul 2022

Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?

Biustonosz zapinany z przodu sukcesywnie zyskuje coraz większą popularność. Nie ma się czemu dziwić – lista jego zalet sprawia, że taki stanik powinien znaleźć się w każdej garderobie! Dlaczego kobiety coraz częściej po nie sięgają i jaki biustonosz zapinany z przodu wybrać? Przygotowaliśmy krótki przewodnik, z którego dowiesz się, jaki biustonosz zapinany z przodu wybrać, na jakie okazje będzie przydatny, jakie są jego wady i zalety. 

Jaki stanik zapinany z przodu wybrać?

Bez wątpienia zdecydowana większość staników posiada klasyczne zapięcie z tyłu. Niemniej jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, jakie korzyści niesie za sobą przeniesienie zapięcia w okolice mostka. Co więcej, poniżej udowodnimy Wam, że biustonosze zapinane z przodu są nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale przy tym niezwykle seksowne!

Wygodny biustonosz zapinany z przodu

Wiele młodych mam decyduje się na zakup specjalnego biustonosza do karmienia. Warto jednak pamiętać o tym, że nie jest to jedyne rozwiązanie, które pozwala łatwo i szybko nakarmić maleństwo. Świetnym przykładem będzie koronkowy biustonosz w dużych rozmiarach zapinany z przodu

Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?

Koronkowe zdobienia na ramiączkach i miseczkach wyglądają naprawdę seksownie, a przy tym całość jest niezwykle wygodna. Komfort podczas codziennego noszenia stanika zapewnia wygodny, elastyczny pas na plecach. Natomiast podczas karmienia, bezcenne okaże się zapięcie z przodu, dzięki któremu nie musisz się gimnastykować, aby uwolnić pierś.

Co ważne, taki biustonosz jest dużo bardziej zmysłową i kobiecą propozycją niż modele stworzone głównie z myślą o karmieniu.

Biustonosz na specjalne okazje

Wygoda i szybkość zapinania to oczywiście główne z zalet tytułowych biustonoszy. Musimy jednak podkreślić, że na tym ich atuty się nie kończą!

Biustonosz zapinany z przodu świetnie sprawdzi się także w przypadku wieczorowych i odważnych kreacji. Przeniesienie zapięcia na przód sprawia, że dużo łatwiej dostosujemy plecy biustonosza do mocno wyciętej sukienki. Tutaj mamy dwie możliwości:

  • postawić na stanik z obniżonym dołem i klasycznymi ramiączkami,
  • wybrać biustonosz z ozdobnymi plecami, gdzie charakteru kreacji dodadzą modne paski lub tasiemki.

Nasze propozycje na specjalne okazje to:

Uniwersalny biustonosz push-up zapinany z przodu
Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?
Biustonosz push up zapinany z przodu
Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?

Stanik z zapięciem z przodu, czyli świetny sposób na uniesienie piersi

Wygoda dla młodych mam, czy opcja ukrycia stanika pod mocno wyciętą to ważne kwestie, jednak nie możemy zapominać o tym, że biustonosz zapinany z przodu potrafi niezwykle skutecznie unieść piersi i nadać im pełności. Tutaj zdecydowanie najlepiej sprawdzi się model z haftkami poprowadzonymi pod biustem. Dzięki regulacji nimi biustonosz push up zapinany z przodu pozwoli każdej z nas pięknie wyeksponować biust.

Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?

Biustonosz zapinany z przodu, a aspekty zdrowotne

Na koniec musimy również wspomnieć o tym, że biustonosze zapinane z przodu okazują się wyjątkowo przydatne w przypadku urazów, kontuzji oraz rehabilitacji. Dzięki przeniesionemu na przód zapięciu taki stanik zdecydowanie łatwiej go założyć lub zdjąć w sytuacji, gdy ręka, szyja lub bark mają ograniczoną ruchomość.

Stanik zapinany z przodu – jaki wybrać?

Z tego też powodu bardzo często staniki sportowe posiadają zapięcie z przodu. Nic dziwnego – każda kobieta ćwicząca na siłowni wie, że po intensywnym treningu sięgnięcie do zapięcia z tyłu bywa nie lada wyzwaniem.

 

Polecane