30 Sep 2022

Bielizna wyszczuplająca pod obcisłą sukienkę – jaką wybrać?

Sukienki i dopasowane ołówkowe spódnice to wyjątkowo kobieca propozycja sprawdzająca się zarówno podczas specjalnych okazji, jak i na co dzień. Niestety wiele kobiet świadomie z nich rezygnuje ze względu na kompleksy związane z dodatkowymi kilogramami i pewnymi niedoskonałościami ciała – najczęściej w okolicy brzucha.

Tutaj z pomocą przychodzi nam bielizna wyszczuplająca, która niczym za dotknięciem magicznej różdżki wyszczupla i modeluje konkretne partie sylwetki. Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać pod obcisłą sukienkę? Już podpowiadamy!

Czy bielizna wyszczuplająca faktycznie działa?

Zdecydowanie tak, ale należy tutaj pamiętać o tym, że jej zadaniem jest wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki. Nie możemy natomiast liczyć na to, że po jej założeniu stracimy optycznie kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów. Bielizna wyszczuplająca świetnie sprawdza się w maskowaniu wszelkich niedoskonałości ciała – w okolicy bioder, brzucha i pośladków. Dzięki niej brzuch staje się smuklejszy, talia zostaje należycie podkreślona, a pośladki delikatnie uniesione ku górze.

Bielizna wyszczuplająca pod sukienkę — co wybrać?

Rosnąca popularność bielizny wyszczuplającej sprawia, że z roku na rok mamy coraz większy wybór. Co ważne, modele tworzone są nie tylko w rozmiarach plus size, ale też z myślą o szczuplejszych kobietach, które chcą wysmuklić swoje ciało, tak aby pięknie prezentowało się w obcisłej sukience. Co zatem wybrać, aby przylegająca kreacja układała się na nas jak najlepiej?

Spodenki i majtki wyszczuplające z wysokim stanem

Pierwszą z propozycji są majtki i spodenki wyszczuplające. Ta propozycja najbardziej przypomina klasyczną bieliznę, z tą różnicą, że momentalnie modeluje pupę i podkreśla wcięcie w talii. Wysoki stan maskuje wszelkie niedoskonałości w okolicy brzucha, zatem problematyczne fałdki nie będą już stały na przeszkodzie i bez obaw założymy wymarzoną kreację.

Body wyszczuplające

Gdy mówimy o sukienkach, to warto zwrócić uwagę na bieliznę wyszczuplającą, która sięga znacznie wyżej. Tutaj jednym z najciekawszych rozwiązań będzie seksowne wyszczuplające body. Taka bielizna nie tylko wyszczupla dolne partie ciała, ale też podkreśla biust. Ponieważ całość trzyma się na wygodnych ramiączkach, mamy pewność, że nic się nie zsunie, a materiał nie zacznie się rolować. Co więcej, możemy postawić również na body wyszczuplające z push-up, a dzięki temu całość zadba o wszystkie aspekty naszego ciała!

Halki wyszczuplające

Na koniec warto też wspomnieć o zyskujących coraz większą popularność halkach wyszczuplających sylwetkę całościowo – od ud aż po biust. Przylegający do ciała specjalny materiał skutecznie modeluje brzuch, linię bioder i talii, a także unosi lekko pośladki. Tutaj jednak należy pamiętać o tym, że halki wyszczuplające sprawdzą się raczej w przypadku bardziej zabudowanych kreacji.

Polecane