09 Aug 2021

Bielizna wyszczuplająca – jak działa i co kupić, aby wyglądać pięknie w obcisłych sukienkach?

Bielizna wyszczuplająca ma za zadanie sprawić, że w obcisłych, seksownych kreacjach poczujemy się wyjątkowo kobieco. Ilość dostępnych modeli i krojów sprawia, że każda z nas dobierze bieliznę wyszczuplającą tak, aby jak najlepiej współpracowała z konkretną sylwetą, dyskretnie ją modelując. Jak działa bielizna wyszczuplająca i jaką wybrać, aby poczuć się pewnie w wieczorowych stylizacjach?

Czym jest bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca została stworzona w jednym celu: tuż po jej założeniu w magiczny sposób nasza sylwetka ma wyglądać na lepiej wymodelowaną i smuklejszą. Oczywiście nie nadaje się do noszenia na co dzień, ale będzie idealną opcją na wszelkie wyjątkowe okazje – wesela, bale sylwestrowe czy uroczyste kolacje. Bielizna wyszczuplająca dostępna jest w wielu wariantach, a najczęściej wybierane to: modelujące majtki i spodenki, a także wyszczuplające body oraz gorsety.

Jak działa bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości niespotykanym w przypadku bielizny codziennej materiałom oraz konstrukcji. Mocna i elastyczna mieszanka włókien syntetycznych ściśle przylega do ciała, co pozwala wymodelować sylwetkę. Specjalistyczny krój, przeszycia i usztywnienia sprawiają, że efekt widoczny jest natychmiastowo – wszelkie niedoskonałości są maskowane, a pożądane kształty wyraźnie podkreślone.

Odpowiedni rozmiar to podstawa!

Wbrew powszechnie powtarzanemu mitowi, bielizna wyszczuplająca nie powinna być kupowana w mniejszych rozmiarach niż te, które wybieramy na co dzień. Modelujące majtki, spodenki i body są zawsze ciaśniejsze od standardowej bielizny, dlatego właśnie kupujemy ją w naszym standardowym rozmiarze. Gdy wybierzemy mniejszy rozmiar, prawdopodobnie okaże się, że w ogóle nie uda się nam w nią wcisnąć, a jeśli już się to uda, nie mamy co liczyć na żaden komfort. Bielizna wyszczuplająca musi mocno opinać ciało, ale nie możemy przesadzać – także ze względów zdrowotnych.

Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Rosnąca popularność bielizny wyszczuplającej sprawia, że możemy przebierać w coraz większej ilości dostępnych modeli. Na co postawić w pierwszej kolejności? Tutaj wszystko zależy od tego, którą część ciała chcemy wymodelować.

Modelowanie pośladków

Piękne i pełne pośladki to marzenie wielu z nas, zwłaszcza że to właśnie one w ostatnim czasie stały się synonimem kobiecości i wysportowanej sylwetki. Tutaj z pomocą przychodzą nam modelujące spodenki oraz majtki z efektem push-up, które unoszą pośladki, a przy tym sprawiają, że wyglądają na pełniejsze i okrąglejsze.

Bielizna wyszczuplająca – jak działa i co kupić, aby

Wyszczuplanie brzucha

Odznaczający się brzuszek to najczęstszy z problemów, z jakimi borykamy się w przypadku obcisłych sukienek oraz spódnic. Należy jednak pamiętać o tym, że dosłownie w kilka sekund możemy się tym uporać! Tutaj świetnie sprawdzają się wyżej wymienione majtki modelujące z podwyższonym stanem oraz klasyczny gorset wyszczuplający, który nie tylko pozwala ukryć brzuszek, ale i uwypukla piękną talię.

Bielizna wyszczuplająca – jak działa i co kupić, aby

Body wyszczuplające – opcja all i one

Zdecydowanie najbardziej kompleksowym rodzajem bielizny wyszczuplającej jest modelujące body. To jeden produkt, który działa jak połączenie wszystkich wyżej wymienionych fasonów. Dlaczego? Takie body:

  • podkreśla talię,
  • uwydatnia piersi,
  • wyszczupla okolice brzucha,
  • modeluje pośladki.

Co więcej, bielizna modelująca wcale nie musi być nudna! Przykładem na to niech będzie koronkowe body wyszczuplające, które jest perfekcyjnym połączeniem bielizny do zadań specjalnych z seksowną koronką.

Bielizna wyszczuplająca – jak działa i co kupić, aby

Polecane